PIERWSZA WIZYTA

WAŻNE INFORMACJE

Planujesz odwiedzić Naszą klinikę i chcesz wiedzieć, jak to wszystko będzie wyglądać?
Mamy nadzieję ze ten krótki poradnik, odpowie na pytania związane z wizytą u nas.
 

Zadzwoń, przyjdź osobiście lub złóż rezerwację za pomocą poczty elektronicznej – wybierzemy dla Ciebie najbardziej dogodny termin.
W dniu poprzedzającym wizytę otrzymasz SMS z dokładna godziną – przydatny zwłaszcza jeśli w natłoku spraw codziennych zapomnisz o wizycie.
W sytuacji kiedy nie dasz rady przyjść do nas, bardzo prosimy poinformuj nas o tym.

Czas trwania pierwszej wizyty uzależniony jest od problemu z jakim do nas przychodzisz, zazwyczaj trwa ok. 30 min.
Nasz wykwalifikowany personel oceni stan Twojej skóry, zdiagnozuje problem i przeprowadzi rozmowę na temat Twoich oczekiwań.
Dzięki tym informacją będziemy mogli zaproponować indywidualny plan zabiegowy, sporządzony wyłącznie dla Ciebie.

Na każdym etapie realizowania planu zabiegowego możesz się z nami konsultować telefonicznie w godzinach pracy. Swoje pytania przedstaw recepcjonistce, jeśli odpowiedź nie będzie mieściła się w jej kompetencjach przekażemy ją personelowi zabiegowemu. Odpowiedz otrzymasz najszybciej jak to tylko możliwe.

Każdy pacjent odwiedzający nas pierwszy raz musi uzupełnić kwestionariusz medyczny.
Jest to standardowy kwestionariusz w którym prosimy o podanie aktualnych danych osobowych oraz odpowiedzi na pytanie odnośnie stanu zdrowia i przebytych chorób przyjmowanych leków. Wypełnienie kwestionariusza jest bardzo ważnie aby móc określić przeciwwskazania do zabiegów i wybrać dla Ciebie tylko te bezpieczne.

W naszej Klinice konsultacja w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej jest bezpłatna. Podczas jej trwania, zainteresowany naszą ofertą Pacjent, może poznać Klinikę oraz zespół naszych ekspertów, a także otrzymać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Płatności za usługi możesz dokonać w sposób dla Ciebie najwygodniejszy: gotówką lub kartą. Możliwa jest również płatność przelewem.
© CosmeEstetic 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.