COSMEESTETIC CLINIC

Witaj w CosmeEstetic!


W Klinice piękna, która stworzyła dla Ciebie najlepsze programy terapeutyczne do walki najczęstszymi problemami skóry.
 

 

CosmeEstetic to miejsce, które kilka lat temu dopiero kiełkowało w naszej wyobraźni.

Dzisiaj możemy z dumą powiedzieć, że nasze początkowo nieśmiałe marzenie, przekuliśmy w rzeczywistość.
Nie udałoby się to jednak, gdyby nie coraz liczniejsze grono ekspertów CosmeEstetic, a także cudowni Klienci, których przybywa każdego dnia.

To dla Was i dzięki Wam NIEUSTANNIE powiększamy OFERTĘ NASZEJ KLINIKI. Uśmiech i zadowolenie naszych Klientów i Pacjentów to dla nas największa satysfakcja. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Sabina i Tomasz Cięciwa

#

Dlaczego CosmeEstetic?

Specjalizujemy się w zabiegach Beauty począwszy od nieinwazyjnych zabiegów na twarz i ciało, poprzez najnowocześniejsze zabiegi aparaturowe, skończywszy na zabiegach wykonywanych przez lekarzy z zakresu medycyny estetycznej.

Klinika CosmeEstetic jako pierwsza w Nowym Sączu oferuje Państwu zabiegi z zakresu trychologii oraz podologii.

Korzystamy z renomowanych marek dermatologicznych i kosmetycznych oraz najskuteczniejszych urządzeń zabiegowych, posiadających prestiżowe certyfikaty zapewniające o efektach ich stosowania. Wykonujemy tylko takie zabiegi, którymi sami chcemy się poddać.

Dla każdego Pacjenta przygotowujemy indywidualny program pielęgnacji skóry,  łącząc najskuteczniejsze technologie i produkty dostępne w naszej ofercie. Dzięki temu skuteczność przeprowadzanych zabiegów jest możliwie największa.

Doświadczony zespół w jednym miejscu to gwarancja efektów, a co najważniejsze bezpieczeństwa.
 

Miejsce

Komfortowe gabinety, rozmowy ze specjalistami, ulubiona kawa, stała opieka medyczno-kosmetyczna... To wszystko czyni z Kliniki CosmeEstetic wyjątkowe miejsce.

 
© CosmeEstetic 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.